STRÁNKY KTERÉ TE MOŽNÁ ZAUJMOU A MOŽNÁ TAKÉ NE
P1010031.JPG

OMLUVA ....DALŠÍ PŘÍJEM OBJEDNÁVEK MOMENTÁLNĚ POZASTAVEN :-(

Vzhledem k poměrně velkému zájmu jsem se rozhodla alespoň vážným zájemcům vyhovět ve výrobě originální hrací knížky pro Vaše malé zlatíčko. Jde o originální textilní hračku, každá stránka je v každé knížce originálem. Knížku vyrábím celou ručně šitím a malováním za použití velice různorodého textilního materiálu, knoflíčků,
suchých zipů, zipů, patentů, tkaniček, krajek apod., tak aby byla knížka co nejpestřejší pro dětské vnímání. Co všechno je možné, můžete vidět u nás ve fotoalbíčku. Jelikož jde o pracnou a zdlouhavou výrobu, objednávky přijímám pouze od vážných zájemců. Cena bohužel odpovídá náročnosti a je počítána za jednu stránku. Vím, že se vám bude zdát vysoká, ale jsou v ní započítány veškeré náklady na materiály, energi, práci a čas ….a stále je cena taková, že se rozhodně nejedná o výdělečnou činnost.
Knížka může mít min. 4 stránky a max. 14 stránek. Stránky jsou počítány včetně obálky, na které vytvářím obrázek specifický pro vašeho prcka …takže bude mít opravdu jen a jen svou knížku ....takový osobní polštářek :-). Nápadů je dost pro kluky i holčičky. Věřím, že vynaložených peněz rozhodně nebudete litovat ....trošku si člověk musí vzpomenout na to, kolik peněz se dá utratit za jiné, kolikrát nesmyslné plastové hračky ....nebo také za oblečky apod.
Pokud tedy máte opravdu zájem a chtěli by jste knížku k nějakému konkrétnímu datu ...např. narozeninám ......pište si prosím s předstihem, aby se to dalo časově zkoordinovat :-) Moc děkuji za váš zájem.

ROZMĚRY: CCA 35 x 25cm ...menší formát nevytvářím

 

14.05.2008 20:58:40
sarkadlouha
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one